KONST / Litografier / Färglitografi 13824563
nr 1382 4563
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Färglitografi, Björn Lindroth (1931-1999), Sverige, Marin. Signerad, numrerad 73/280. Motivet: 35x50, yttermått inklusive ram: 47x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 mars 2021
kl 20:21:19
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth